تبلیغات
قطره (ای از زندگی یک درگیر کامپیوتر) - خاطرات کاری2
 
اگر قادر نیستی خود را بالا ببری ،همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه ای بالا برود.

خاطرات کاری2

نوشته شده توسط :سعید كلانتری
چهارشنبه 4 آذر 1394-12:05 ب.ظ

تیم پشتیبانی ما در دانشگاه عباسپور حدود 11 نفر بود.یادم نیست که اولین مدیر تیم کی بود ولی خوب یادم هست که در عرض دوسه ماه 4 تا مدیر پروژه عوض شد. یه ناظر کارفرما اونجا بود که جوون بود و اصلا مدیریت بلد نبود. لذا گیرهای مختلف به اعضا تیم و مدیریت می داد. برای خودش سعی می کرد یار جمع کنه و ...  . لذا تیم اوضاع آشفته داشت. روابط افراد تیم خوب نبود و همه مشغول حرف زدن پشت سرهم بودند. تا اینکه شخصی به نام مهندس رجبی مدیر تیم شد. خیلی زود تونست تیم را آرام و هماهنگ کنه.تا قبل از اینکه مهندس رجبی بیاد هر مدیر پروژه ای که می آمد بچه ها پشت سرش حرف می زدند و سعی می کردند کله اش کنند.ولی در مورد مهندس رجبی این اتفاق نیافتاد. قضیه مال ده سال پیش است. لذامن دقیق یادم نیست چکار می کرد. ولی یادم هست که اولا بچه ها رو محافظ خودش نمی کرد و برای اینکه مدیریت و عنوانش حفظ بشه پشت اونها سنگر نمی گرفت.بلکه خودش محافظ بچه ها بود. واز اعضا تیم مشورت می گرفت. حس همکاری ایجاد شده بود.یادم هست که به مناسبت تولد بچه ها هم بهشون کادو می داد. یادم هست که به من گفت چه کتابی دوست داری کادو بگیری و من کتاب در مورد لینوکس خواستم کتابهای فوق را هنوز دارم. درحالیکه تابحال به دردم نخورده است و هیچ وقت فرصت نشد که لینوکس کار بشم ولی خاطره اش شیرین بود و هست.
دانشگاه عباسپور محیط بسیار سرسبز و خوبی داشت. فضا اکثر خلوت و بدون دانشجو بود.تمام مراجعین ما دانشجو بودند. لذا همه با شخصیت و جالب بودند. محیط علمی خوبی بود.
محیط کاری ما در عباسپور بسیار سخت بود. همه اش زیر ذره بین بودیم و ناظر کارفرمای سخت گیری داشتیم. توی عباسپور هم مثل همه جاهای دیگه باند بازی بود. قبل از ما یک شرکت تعاونی بود که مال تعدادی از پرسنل اونجا بود و پشتیبانی آی تی به عهده اونها بود روسا و مسوولین عوض شده بود و  ما جای اونها امده بودیم. لذا خود به خود پرسنلی که منفعتشون از بین رفته بود با ما چپ بودند و پرسنلی که براشون فرقی نمی کرد از ما راضی بودند. دانشگاه سرویس داشت و ما با سرویس دانشگاه می رفتیم و برمی گشتیم و ناهار هم می داد. در پست بعدی دانشگاه عباسپور را با محیط کار بعدی ام کمی مقایسه می کنم.
درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox